Cal Ton, queviures i fleca

Nou producte

Botiga de queviures on trobareu els productes bàsics que pogueu necessitar per les vostres estades al poble de Sant Julià de Cerdanyola. Som elaboradors artesans d'embotits i carnissers, disposem de pa de pagès cuit a llenya en el nostre poble. Tot de qualitat a bon preu.

 

BV-4021

Sant Julià de Cerdanyola

Tel: 93 822 7191

 

On ho trobo?

 

Col·laborador/a

 

 

Cal Ton xarcuters

Ficha de dades

Cercador per zonesAlt Llobregat i Bastareny
Cercador per municipis de l'Alt BerguedàSant Julià de Cerdanyola
Tipus de vendaVenda directa en botiga propia

Més informació

Què fem?

 

Trobareu a Cal Ton una botiga de queviures amb tot tipus de productes bàsics d'alimentaci i per la llar, tots els queviures que podeu necessitar per les vostres estades en el nostre poble de Sant Julià de Cerdanyola: fruites, verdures, conserves, vins i licors, productes de neteja i coses imprescindibles per la llar, des de espelmes a Delicatesen.

 

Tanbé vos oferim pa de pagès fet al poble en forn de llenya, aix com coca i pastes recent fetes i bonsimes.

 

A Cal Ton elaborem nosaltres mateixos els embotits artesanalment, seguint una llarga tradici familiar. Podeu trobar a Cal Ton llonganisa, fuet, bulls blancs i negres, botifarra negra i blanca, botifarrons, xoricets i una varietat d'embotits que vos sorprendran per la qualitat i el gust autèntic del producte ben fet. Portem més de 50 anys servint els millors productes de la comarca, fruit d'una tradici familiar de xarcuters i carnissers ara seguim treballant pels nostres clients.

 

Comments (
)

Productes relacionats